UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech ktoś powie w więzieniu co on zrobił, panowie z celi może będą wiedzieć jak wymierzyć sprawiedliwość, w przeciwieństwie do "sądu"
Niech ktoś powie w więzieniu co on zrobił, panowie z celi może będą wiedzieć jak wymierzyć sprawiedliwość, w przeciwieństwie do "sądu"