UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech ktoś powie w więzieniu co on zrobił, panowie z celi może będą wiedzieć jak wymierzyć sprawiedliwość, w przeciwieństwie do "sądu"


Anuluj