UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny żart wymiaru "sprawiedliwości". Kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi sędziami. Skąd oni ich biorą? W cywilizowanych krajach takie bydle nie wyszło by z więzienia przez kilkadziesiąt lat. Płakać się chce jak się to czyta.


Anuluj