UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny żart wymiaru "sprawiedliwości". Kiedy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi sędziami. Skąd oni ich biorą? W cywilizowanych krajach takie bydle nie wyszło by z więzienia przez kilkadziesiąt lat. Płakać się chce jak się to czyta.