19
12.07.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tp dosc proste choc nie całowite rozwiazanie----- na jezdnie droge ogólnego uzytku dopuszczone powinny byc jednoslady -do 125 cm pojemnosci -mocy 11 KW--kazdy inny motocykl --powinien byc traktowany jako wyczynowy -- i won na tory -- wyscigowe --- kazdy motocykl powyzej, ktory by pojawił sie na drogach publicznych -- i jechał na własnych kołach --do kasacji --szczelina zero nacisk 50 ton -
niker (2015.07.12)

info

1  
  7
dzisiaj widziałem -- motocykliste-- /pętla autobusowa komunikacji miejskiej przy dworcu PKP--/ ktory zdecydował sie błysnać -- przewożac pracownice baru przy petli w słuzbowym stroju-- bez kasku-----cóz - zycie -- idioci rodza sie sami-- zero wyobrazni --
menel (2015.07.12)

info

3  
  2
te, menel wyobraź sobie że są kraje gdzie kask nie obowiązuje a ludzie jeżdżą i cieszą się zdrowiem.
pijaczyna (2015.07.12)

info

2  
  3
te----pijaczyna --a wyobraz sobie ze napisłąem własnie ze Szwecji--i owszem - uzyłes dobrego słowa - J- E-Ż-D-Ą motocykl 1200 pojemnosci na 40-tce jedzie 40 -- i-nikt nie wiezdza -mi pomiedzy samochody i nie urywa -mi lusterek -i ich stac na pełen serwis -- i na kask lepszy niz od chinczyka- a wiec --JEZDZA A NIE SZALEJA I NIE URZADZAJA SOBIE WYSCIGÓW BA OGOLNODOSTEPNYCH DROGACH
menel (2015.07.12)

info

5  
  1
Ten wyczyn kolesia że przewiózł jakąś dziewczynę koło dworca to nic w porównaniu do wyczynów debila co jeździ na Browarnej wyjeżdżając z bazy ZKM. Idiota, debil i potencjalny morderca na motorze który szaleje po ulicy i za nic ma przepisy czy ograniczenia prędkości i ludzkie życie. Ja nie wiem że wszyscy na Browarnej wiedzą który to jest i skąd wyjeżdża a policja go jeszcze nie dorwała i nie skierowała na badania.
(2015.07.12)

info

2  
  0
glupi jestes nie kazdy czlowiek to frajer a motocyklista pijak
sylsal (2015.07.12)
a więc nic się nie zmienilo, wladza nadal zezwala na jazde pijanym, i nic dziwnego, że poparcie dla PiS rośnie
(2015.07.12)

info

2  
  0
zawsze jeden psuje opinię całej grupie niestety a później smród ciągnie się za wszystkimi
(2015.07.12)

info

0  
  0
A kto siada za kółko (kierownice) na trzeźwo????? Bez tego zawał murowany
(2015.07.12)

info

0  
  0