UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten wyczyn kolesia że przewiózł jakąś dziewczynę koło dworca to nic w porównaniu do wyczynów debila co jeździ na Browarnej wyjeżdżając z bazy ZKM. Idiota, debil i potencjalny morderca na motorze który szaleje po ulicy i za nic ma przepisy czy ograniczenia prędkości i ludzkie życie. Ja nie wiem że wszyscy na Browarnej wiedzą który to jest i skąd wyjeżdża a policja go jeszcze nie dorwała i nie skierowała na badania.


Anuluj