UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

te----pijaczyna --a wyobraz sobie ze napisłąem własnie ze Szwecji--i owszem - uzyłes dobrego słowa - J- E-Ż-D-Ą motocykl 1200 pojemnosci na 40-tce jedzie 40 -- i-nikt nie wiezdza -mi pomiedzy samochody i nie urywa -mi lusterek -i ich stac na pełen serwis -- i na kask lepszy niz od chinczyka- a wiec --JEZDZA A NIE SZALEJA I NIE URZADZAJA SOBIE WYSCIGÓW BA OGOLNODOSTEPNYCH DROGACH

menel

Anuluj