Wybrany wątek opinii
"Motocykliści" i na trzeźwo są niebezpieczni.
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Za to kierowcy "puszek" są w 100% bez winy i nie powodują wypadków;) Nie rozumiem takich durnych komentarzy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
glupi jestes nie kazdy czlowiek to frajer a motocyklista pijak
Do moderacji
Odpowiedz
0
0