Wybrany wątek opinii

"Motocykliści" i na trzeźwo są niebezpieczni.
Zawada999 (2015.07.12)
Za to kierowcy "puszek" są w 100% bez winy i nie powodują wypadków;) Nie rozumiem takich durnych komentarzy.
P@blos (2015.07.12)
glupi jestes nie kazdy czlowiek to frajer a motocyklista pijak
sylsal (2015.07.12)
Powrót do komentarzy