UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tp dosc proste choc nie całowite rozwiazanie----- na jezdnie droge ogólnego uzytku dopuszczone powinny byc jednoslady -do 125 cm pojemnosci -mocy 11 KW--kazdy inny motocykl --powinien byc traktowany jako wyczynowy -- i won na tory -- wyscigowe --- kazdy motocykl powyzej, ktory by pojawił sie na drogach publicznych -- i jechał na własnych kołach --do kasacji --szczelina zero nacisk 50 ton -

niker

Anuluj