UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dzisiaj widziałem -- motocykliste-- /pętla autobusowa komunikacji miejskiej przy dworcu PKP--/ ktory zdecydował sie błysnać -- przewożac pracownice baru przy petli w słuzbowym stroju-- bez kasku-----cóz - zycie -- idioci rodza sie sami-- zero wyobrazni --
menel