UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dzisiaj widziałem -- motocykliste-- /pętla autobusowa komunikacji miejskiej przy dworcu PKP--/ ktory zdecydował sie błysnać -- przewożac pracownice baru przy petli w słuzbowym stroju-- bez kasku-----cóz - zycie -- idioci rodza sie sami-- zero wyobrazni --

menel

Anuluj