Pijany motocyklista na Grunwaldzkiej

19
12.07.2015
Pijany motocyklista na Grunwaldzkiej
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dziś rano 41-letniego Waldemara T. Mężczyzna jechał motocyklem mając w organizmie 2,5 promila alkoholu. W trakcie kontroli okazało się ze nie ma on uprawnień bo zostały mu odebrane 5 lat temu właśnie za jazdę w stanie nietrzeźwości.
Oficer dyżurny KMP w Elblągu odebrał dziś rano zgłoszenie o motocykliście, który na al. Grunwaldzkiej „o mało nie zgubił pasażerki”. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego, który zatrzymał 41-letniego motocyklistę, gdy ten jechał już sam. Badanie alkotestem potwierdziło, że Waldemar T. jest pijany. Wynik badania to 2,5 promila. Mężczyzna został zbadany jeszcze raz po niecałej godzinie od zatrzymania. Wynik tego badania to 2,9 promila. Oznacza to, że 41-latek pił alkohol zaraz przed tym jak wsiadł na motocykl. Sprawdzenie mężczyzny w policyjnej bazie potwierdziło, że nie ma on uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu one odebrane w 2010 roku. Teraz kierujący motocyklem suzuki, Waldemar T. ponownie stanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To nie dostanie punktów i nie zabiora mu prawka ?- Co to za kraj !!!
(2015.07.12)
Ot Suzuki, warki, stuki i masa nauki. ..
(2015.07.12)

info

4  
  0
na pijanego sposób się znalazł, ale na gnoi na szlifierkach ze stówką na liczniku rady brakuje mimo że kamera przy McD wisi i ktoś za obsługę kasuje wypłatę
ET (2015.07.12)

info

6  
  3
to kraj bezprawia
ET (2015.07.12)
Zabieranie prawa jazdy, straszenie sądem. .. przecież to nic nie daje, bo mordercy i tak będą prowadzić po pijaku. Ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
(2015.07.12)

info

1  
  0
"Motocykliści" i na trzeźwo są niebezpieczni.
Zawada999 (2015.07.12)
Za to kierowcy "puszek" są w 100% bez winy i nie powodują wypadków;) Nie rozumiem takich durnych komentarzy.
P@blos (2015.07.12)
"o mało nie zgubił pasażerki" A to ciekawe bo nic ni piszą że spadła z motonga. Pewnie podskoczyła z wrażenia i już hieny sensacje rozdmuchują
Pasażerka (2015.07.12)

info

1  
  5
grozi mu 2 lata a dostanie malego fiata bo nie umie motorem po pijaku
(2015.07.12)

info

2  
  0
Co do tematu motocyklistów, nie pozdrawiam tych nie myślących i nie znających przepisów, którzy wyprzedzają z prawej strony. P. S. Ulica dwukierunkowa, po 1 pasie w każdą stronę.
fgh (2015.07.12)

info

0  
  0