UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dzisiaj widziałem -- motocykliste-- /pętla autobusowa komunikacji miejskiej przy dworcu PKP--/ ktory zdecydował sie błysnać -- przewożac pracownice baru przy petli w słuzbowym stroju-- bez kasku-----cóz - zycie -- idioci rodza sie sami-- zero wyobrazni --

menel