45
22.09.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jestem za szarym :)
ditz (2014.09.23)

info

3  
  2
Tych barierek albo nie powinno być wcale albo powinny być przemalowane jak teraz na szaro. Żółte okropnie szpecą miasto. Ulica 1 maja nabierze innego wymiaru, jak tylko zniknie żółta pstrokacizna. Będzie widać przestrzeń. Jak dla mnie - słuszna decyzja.
paraszut (2014.09.23)

info

3  
  2
BRAWO !!! Wystarczy się przejechać ulicą Browarną i od razu widać, że szare barierki nie przyciągają tak wzroku i nie są aż tak krzykliwe jak były żółte. Widać, że ludzie pracujący w departamencie Urbanistyki myślą i nie są ubezwłasnowolnieni jak to miało miejsce za poprzedniej pani naczelnik. Gratulacje dla Pani Dyrektor za profesjonalizm i zmianę nastawienia urzędników do petentów.
zaxon (2014.09.23)

info

3  
  4
O zmroku i wieczorem będą nie widoczne. Ile razy będzie bum ?
ccr (2014.09.23)

info

3  
  0
Na ul. Browarnej zamontowano barierki na chodniku i w nocy są nie widoczne. Można przecież zamontować odblaski. A Płotki tramwajowe powinny być szare.
(2014.09.23)

info

2  
  1
szaro ok, ale kto wymyśłił inne architektonicznie niepasujące do ogólnego wyglądu? jedne tramwajowe mają inny kształt a drugie ni z gruchy ni z pietruchy niewyglkądające i niepasujące- naprzeciwko Słowiańskiem
(2014.09.23)

info

2  
  0
Barierki nie po to były żółte by się podobały ale by były widoczne! Panie Romanie, nie wyszła Panu ta interpretacja dopasowywania kolorów do elbląskiego krajobrazu. A nade wszystko, zbędny wydatek!!!!! Czy miasto nie ma innych celów? Zaraz pokażę miejsca, które należy pomalować w pierwszej kolejności. .. Szary trend. ..
szaroburyElbląg (2014.09.23)

info

6  
  0
Kostka szara, ściany szare, słupy trakcji i latarnie szare, teraz jeszcze barierki szare. Nie ma to jak cieszące oko ulice miasta, szczególnie jesienią; ). Przy okazji, tego typu elementy metalowe jedynie w kolorze czarnym wyglądają estetycznie.
elbąk (2014.09.23)

info

4  
  0
Nieprawdą jest, że uzyskano pozytywną opinię Polskiego Związku Niewidomych. Nikt nie poinformował nas, że będą przemalowywane już istniejące barierki na kolor szary. Mowa była o nowo postawionych barierkach właśnie z zastrzeżeniem, że w miejscach ważnych dla bezpieczeństwa osób niedowidzących czyli np. tam, gdzie rozpoczynają się balustrady albo gdzie należy zmienić kierunek, będą znajdować się specjalne żółte oznaczenia. Prezes Koła PZN w Elblągu Janina Maksymowicz
(2014.09.23)

info

8  
  0
Szare dużo, dużo lepsze. Żółte wyglądały strasznie tandetnie i bardzo szybko się brudziły. Poza tym barierki nie są po to, żeby się rzucać w oczy. Mają być tłem. Moim zdaniem szary idealny.
MarcinK. (2014.09.23)

info

0  
  3