UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Barierki nie po to były żółte by się podobały ale by były widoczne! Panie Romanie, nie wyszła Panu ta interpretacja dopasowywania kolorów do elbląskiego krajobrazu. A nade wszystko, zbędny wydatek!!!!! Czy miasto nie ma innych celów? Zaraz pokażę miejsca, które należy pomalować w pierwszej kolejności. .. Szary trend. ..

szaroburyElbląg