UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
BRAWO !!! Wystarczy się przejechać ulicą Browarną i od razu widać, że szare barierki nie przyciągają tak wzroku i nie są aż tak krzykliwe jak były żółte. Widać, że ludzie pracujący w departamencie Urbanistyki myślą i nie są ubezwłasnowolnieni jak to miało miejsce za poprzedniej pani naczelnik. Gratulacje dla Pani Dyrektor za profesjonalizm i zmianę nastawienia urzędników do petentów.
zaxon