A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.
Ta Sawicki im kazal
na szarym tak rdzy nie widac :D
na szarym kurzu tak nie widać i nie jest tak agresywny jak żółty. Ważne, żeby był antykorozyjny i apolityczny!
dlaczego odbywa się to w taki prymitywny sposó? Czy nie można zapewnić pracownikom jakichś stołeczków?
1.W niektórych miastach w Europie na takim odcinku jak od przystanku na pl. Słowiańskim do końca budynku gdzie jest Raszczyk nie ma barierek. Ponieważ nie ma tam samochodów ludzie mogą przechodzić w tych miejscach, a motorniczy na tak krótkim odcinku zachowuje większą ostrożność i wcale to nie wpływa na płynność ruchu. 2." Zrobiliśmy analizę kolorystyki" . .. a gdzie byliście jak wybierano projekt kolorystyczny szkoły muzycznej Panie Plastyku Miejski?
Mi tam nie przeszkadzała jaskrawość chyba nawet wręcz odwrotnie, ale Elbląg nie może byćpozytywny w swoim rodzaju tylko analizować inne miasta, ale już np. jak walczyć z bezrobociem nie potrafimy tego analizować, jak sprawić by pracodawcy płacili godenie tego też nie potrafimy podejrzeć. Ale jak coś schrzanić to odrazu.
Szare zdecydowanie lepsze, polecam poczytać opinie z forum skyscrapercity, całej Polsce się podoba i chcą szarych barierek w swoich miastach.
Żółty jest bardziej widoczny niż szary, to raczej szare barierki powinny być przemalowane na żółto,
ale ktoś wie lepiej :( Zobaczycie że będą wypadki gdy tylko dni zrobią się naprawdę krótkie.
a przez szare będzie - pomyśl