45
22.09.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super, że na szaro. Wszystkie tak powinny być pomalowane szczególnie na Ogólnej i koło Bema bo jak się jedzie samochodem i chce skręcić to nic przez żółte nie widać.
(2014.09.22)
Ta Sawicki im kazal
mobi24 (2014.09.22)

info

4  
  0
na szarym tak rdzy nie widac :D
(2014.09.22)

info

3  
  2
na szarym kurzu tak nie widać i nie jest tak agresywny jak żółty. Ważne, żeby był antykorozyjny i apolityczny!
(2014.09.22)

info

1  
  3
dlaczego odbywa się to w taki prymitywny sposó? Czy nie można zapewnić pracownikom jakichś stołeczków?
(2014.09.22)

info

4  
  0
1.W niektórych miastach w Europie na takim odcinku jak od przystanku na pl. Słowiańskim do końca budynku gdzie jest Raszczyk nie ma barierek. Ponieważ nie ma tam samochodów ludzie mogą przechodzić w tych miejscach, a motorniczy na tak krótkim odcinku zachowuje większą ostrożność i wcale to nie wpływa na płynność ruchu. 2." Zrobiliśmy analizę kolorystyki" . .. a gdzie byliście jak wybierano projekt kolorystyczny szkoły muzycznej Panie Plastyku Miejski?
(2014.09.23)

info

7  
  0
Mi tam nie przeszkadzała jaskrawość chyba nawet wręcz odwrotnie, ale Elbląg nie może byćpozytywny w swoim rodzaju tylko analizować inne miasta, ale już np. jak walczyć z bezrobociem nie potrafimy tego analizować, jak sprawić by pracodawcy płacili godenie tego też nie potrafimy podejrzeć. Ale jak coś schrzanić to odrazu.
okoniowaty (2014.09.23)

info

6  
  1
Szare zdecydowanie lepsze, polecam poczytać opinie z forum skyscrapercity, całej Polsce się podoba i chcą szarych barierek w swoich miastach.
imponderabilia (2014.09.23)

info

3  
  3
Żółty jest bardziej widoczny niż szary, to raczej szare barierki powinny być przemalowane na żółto, ale ktoś wie lepiej :( Zobaczycie że będą wypadki gdy tylko dni zrobią się naprawdę krótkie.
Generallo (2014.09.23)

info

7  
  0
a przez szare będzie - pomyśl
MiłośnikmiastaE-g (2014.09.23)