45
22.09.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kolor który jest na topie juz od ponad roku. dobrze to wygląda.
luksi (2014.09.23)

info

0  
  1
sa inne zmartwienia i problemy niż rozważanie kolor barierek. .. .hit czy kit. ..
wanda4501x (2014.09.23)

info

2  
  0
Wszystko pod kolor naszego życia ?
ccr (2014.09.23)

info

2  
  0
barierki, płotki a nie lepiej zasieki z drutu kolczastego i miny nic lepiej nie odgrodzi od drogi czy torowiska
(2014.09.23)

info

1  
  0
Kolor szary dodaje estetyki i uroku, a przede wszystkim nie bije po oczach jaskrawością.
(2014.09.23)

info

0  
  2
i już wiadomo dlaczego gorzałka jest bezbarwna!!! /bo to jest kultura/
(2014.09.23)

info

0  
  0
może myśli, że szary będzie przezroczysty :)
(2014.09.24)
1) barierki nie będą widoczne, 2) zbędny wydatek (zainwestujcie w kosze na śmieci i już wygląd miasta się poprawi), 3) zainteresujcie się tym, w jaki sposób są montowane, bo w niektórych miejscach z perspektywy kierowcy auta osobowego układają się w płaszczyznę do 0 ograniczając widoczność
(2014.09.24)

info

1  
  0
w Elblągu wyglada teraz jak w Wałbrzychu. .. radośnie, kolorowe. ..
(2014.09.24)

info

1  
  0
malowanie na korozje to zbedny wydatek. po zimie będą ponownie skorodowane. , od samego początku ich postawienia już pokazywała się korozja. Tego typu urządzenia narażone na sól wymagane jest odpowiednie przygotowanie pow, i odpowiednie farby. .Co na to inspektor nadzoru z UM.
mieelb (2014.09.24)

info

0  
  0