A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kolor który jest na topie juz od ponad roku. dobrze to wygląda.
sa inne zmartwienia i problemy niż rozważanie kolor barierek. .. .hit czy kit. ..
Wszystko pod kolor naszego życia ?
barierki, płotki a nie lepiej zasieki z drutu kolczastego i miny nic lepiej nie odgrodzi od drogi czy torowiska
Kolor szary dodaje estetyki i uroku, a przede wszystkim nie bije po oczach jaskrawością.
i już wiadomo dlaczego gorzałka jest bezbarwna!!! /bo to jest kultura/
może myśli, że szary będzie przezroczysty :)
1) barierki nie będą widoczne, 2) zbędny wydatek (zainwestujcie w kosze na śmieci i już wygląd miasta się poprawi), 3) zainteresujcie się tym, w jaki sposób są montowane, bo w niektórych miejscach z perspektywy kierowcy auta osobowego układają się w płaszczyznę do 0 ograniczając widoczność
w Elblągu wyglada teraz jak w Wałbrzychu. .. radośnie, kolorowe. ..
malowanie na korozje to zbedny wydatek. po zimie będą ponownie skorodowane. , od samego początku ich postawienia już pokazywała się korozja. Tego typu urządzenia narażone na sól wymagane jest odpowiednie przygotowanie pow, i odpowiednie farby. .Co na to inspektor nadzoru z UM.