UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tych barierek albo nie powinno być wcale albo powinny być przemalowane jak teraz na szaro. Żółte okropnie szpecą miasto. Ulica 1 maja nabierze innego wymiaru, jak tylko zniknie żółta pstrokacizna. Będzie widać przestrzeń. Jak dla mnie - słuszna decyzja.
paraszut