UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tych barierek albo nie powinno być wcale albo powinny być przemalowane jak teraz na szaro. Żółte okropnie szpecą miasto. Ulica 1 maja nabierze innego wymiaru, jak tylko zniknie żółta pstrokacizna. Będzie widać przestrzeń. Jak dla mnie - słuszna decyzja.

paraszut

Anuluj