UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tych barierek albo nie powinno być wcale albo powinny być przemalowane jak teraz na szaro. Żółte okropnie szpecą miasto. Ulica 1 maja nabierze innego wymiaru, jak tylko zniknie żółta pstrokacizna. Będzie widać przestrzeń. Jak dla mnie - słuszna decyzja.

paraszut