UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ul. Browarnej zamontowano barierki na chodniku i w nocy są nie widoczne. Można przecież zamontować odblaski. A Płotki tramwajowe powinny być szare.


Anuluj