Kurcze czy ktos moze wie czy ten radar na skrzyzowaniu Fromborskiej z Ogólna dziala? Tony jaa
Kurcze czy ktos moze wie czy ten radar na skrzyzowaniu Fromborskiej z Ogólna dziala?