UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kurcze czy moze ktos mi powiedziec czy ten radar na skrzyzowaniu Ogolna fromborska dziala:) bo kurcze dzis jechalem tam troche szybciej ale w polowie fromborskiej przychamowalem z jakiej odleglosci to pstryka zdjecia :) prosze o podpowiec

TonyJaa