UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
OKI do wypowiedzi wyzej masz racje ale do tej pory materiały dowodowe w polsce nie sa brane pod uwage jezeli sa zrobione aparatem klatkowym szerokopasmowym.takze w kazdym sadzie wygram poniewaz nie przyzam sie ze widniejąca osoba na zdieciu to ja a tablica rejstracyjna moze byc moja.lub kogos innego bo mogło dojsć do załamania światła.w ten sposób w stanach gdzie w 80 latach pojawiły sie pierwsze aparaty po 2 latach zrezygnowali z tego projektu.tylko w polsce sie to rozwija poniewaz sądy sa na roawoju kamieniałupanego.ELBLĄŻANIE SĄDŻCIE SIĘ NIE DAJCIE SIĘ NADAL UŁOMNEMU PRAWU W POLSCE!!!!!!!!BO KTOŚ DAŁ IM PRAWO ROBIENIA ZDIĘĆ BEZ NASZEJ ZGODY
NEGATYW