UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurcze czy moze ktos mi powiedziec czy ten radar na skrzyzowaniu Ogolna fromborska dziala:) bo kurcze dzis jechalem tam troche szybciej ale w polowie fromborskiej przychamowalem z jakiej odleglosci to pstryka zdjecia :) prosze o podpowiec
TonyJaa