W tym też okresie urodziło się 1993 dzieci, natomiast zmarło 375 osób. Tak więc mieszkańców Elbląga przybywa z każdym rokiem i jest nadzieja, że do końca 1967 roku Elbląg liczyć będzie 100 tysięcy mieszkańców.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter