UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, najlepiej doradzać nie mając o niczym pojęcia. Ludzie chcą zmian pozytywnych ale nie są gotowi na żadne ustępstwa. W taki sposób niczego nie osiągniemy. Dla Was zawsze będzie źle i nigdy żadna władza Wam nie dogodzi. Żenujące. ..

Mieszkanka Tolkmicka