UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, najlepiej doradzać nie mając o niczym pojęcia. Ludzie chcą zmian pozytywnych ale nie są gotowi na żadne ustępstwa. W taki sposób niczego nie osiągniemy. Dla Was zawsze będzie źle i nigdy żadna władza Wam nie dogodzi. Żenujące. ..
Mieszkanka Tolkmicka