UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, najlepiej doradzać nie mając o niczym pojęcia. Ludzie chcą zmian pozytywnych ale nie są gotowi na żadne ustępstwa. W taki sposób niczego nie osiągniemy. Dla Was zawsze będzie źle i nigdy żadna władza Wam nie dogodzi. Żenujące. ..

Mieszkanka Tolkmicka

Anuluj