UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście nie potrafie dojść do tego jak można mieć tak wyje. .. ne na ludzi mieszkających w omawianych miejscowościach. Nie potrafie zrozumieć dlaczego w każdym cywilizowanym kraju lub nawet nie cywilizowanym jeśli może być problem to się go przewiduje albo w najgorszym wypadku rozwiązuje jeśli nastąpi a w naszej społeczności się go dubluje powiela i lekceważy. Kretynizm projektantów wykonawców,charmogramistów to nawet nie skandal to po prostu globale uwstecznienie się logicznego rozumowania. Współczuje mało rozumnym ludkom odpowiedzialnym za powstałe problemy. Mieszkańcom życzę cierpliwości i wszystkiego dobrego