UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Osobiście nie potrafie dojść do tego jak można mieć tak wyje. .. ne na ludzi mieszkających w omawianych miejscowościach. Nie potrafie zrozumieć dlaczego w każdym cywilizowanym kraju lub nawet nie cywilizowanym jeśli może być problem to się go przewiduje albo w najgorszym wypadku rozwiązuje jeśli nastąpi a w naszej społeczności się go dubluje powiela i lekceważy. Kretynizm projektantów wykonawców,charmogramistów to nawet nie skandal to po prostu globale uwstecznienie się logicznego rozumowania. Współczuje mało rozumnym ludkom odpowiedzialnym za powstałe problemy. Mieszkańcom życzę cierpliwości i wszystkiego dobrego