UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ci co piszą z tolkmicka niektórzy pisząc na temat remontu drogi 503 nie mają zielonego pojęcia jakie utrudnienia przeżywają mieszkańcy kamionka wielkiego mieszkańców czekają takie utrudnienia aż się skończy remont drogi z tolkmicka mozna będzie zawsze dojechać do elbląga bez żadnych trudności i wrócić my żeby dojść do atobusu musimy pokonać 3 km a jeśli przekopią mostek w kadynach nie będzie już żadnego autobusu atobus będzie jedzil przez pogrodzie martwią się rodzice jak będą jedzić dzieci do szkół jeśli ktoś nie posiada samochodu będzie całkowicie odcięty od elbląga bo nie będzie miał czym dojechać a mieszkańcy tolkmicka już się martwią jak będą jedzić najbardziej remont drogi odczują mieszkańcy kamionka wielkiego