UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy mieszkancy okolic Elblaga. W Elblagu tez robia bez glowy' bez pomyslunku' kompletne bezmozgowie. Mozeto Was pocieszy. Na Browarnej, na przeciwko Browaru rozwalili wszystko rownierz parking, kolo stacji Zdroj rozwalili caly parking i chodnik na przystanku tramwajowym. Pracownicy browatu parkuja na okolicznych ulicach Krakisa' Lubraniecka, a mieszkancy nie moga wyjechac spod blokow do pracy. Kompletne bezmozgowie w logistyce prac.
beli30