62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ostatnio u nas w rejonie jest dużo wypadków, strach jechać, sama osobiście jechałam na szosie Pasłęk-Morąg, facet wyprzedzał na wariata na zakrętach, szok!!! LUDZIE opamiętajcię się, jeśli Wam nie miłe życie dajcie innym szanse, SZCZERE KONDOLENCJE DLA RODZINY; (
ONA Z E-GA (2012.06.19)

info

0  
  0
a jak tu nie wyprzedzac w tym kraju, jak polowa to "niedzielni kierowcy" albo starsze osoby co sie wloka wolniej od tira, na zakretach 40 a na prostej wyciagaja zawrotna predkosc 70km/h.
(2012.06.19)

info

0  
  0
to zginal pasazer, a nie kierowca opla
kddl (2012.06.19)

info

0  
  0
zginął kierowca, 2óch pasażerów trafiło do szpitala i nic poważniejszego się im nie stało.
der (2012.06.19)

info

0  
  0
Może jakby szybciej jechał to by przeleciał nad tą ciężarówką i nic by się nie stało.
Jezdzijcie_szybciej (2012.06.19)

info

0  
  0
Wszyscy, którzy sie tu wypowiadają jacy święci. Ciekaw jestem czy wy jeździcie przepisowo i zgodnie z prędkością. Łatwo wam przychodzi osądzanie innych, najpierw spójrzcie na siebie ! I darujcie sobie te żałosne komentarze bo aż się niedobrze robi jak to się czyta.
madry (2012.06.19)

info

0  
  0
Kamil, będziemy o Tobie pamiętać |*|. .. Kondolencje dla rodziców i brata
v9 (2012.06.19)

info

0  
  0
Nie rozumiem was ludzie, nikt nie jeździ w 100% przepisowo, nikt też nie zastanawia się jakie konsekwencje może ponieść jak złamie przepisy, po prostu coś czasem podkusi. .. .Zginął młody chłopak, pasażer. .. .a tu takie komentarze, nawet jeśli kierowca przeżyje będzie żył do końca życia z myślą że zabił człowieka. .. .czy jest gorsza kara. .. a Ty Kamilu spoczywaj w pokoju.
(2012.06.19)

info

0  
  0
Nie zginął pasażer ! Pasażerom nic się nie stało, zginął kierowca opla.
poinformowany (2012.06.20)

info

0  
  0
ja ta froga smigam 230 km/h i jest git
(2012.06.20)

info

0  
  0