62
18.06.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ciekawe jak długo. ..
(2012.06.20)

info

0  
  0
Wie ktoś kiedy jest pogrzeb i na jakim cmentarzu???
(2012.06.20)

info

0  
  0
Zginął świetny, młody facet, kierowca opla, jego śmierć jest ogromną tragedią dla wszystkich którzy go znali. Być może szybkość go właśnie w ten dzień zgubiła, ale nie nam już to oceniać i komentować, tym bardziej w sposób obrażający zmarłego! Kamil spoczywaj w pokoju. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!
z osiedla (2012.06.20)

info

1  
  0
Jaki los jest niesprawiedliwy, dlaczego akurat musiała zabrać Ciebie????? Kamil, na zawsze pozostaniesz w mej pamięci, nigdy nie zapomnę Twego uśmiechu!!! Spoczywaj w pokoju, wierzę, że kiedyś tam na górze się spotkamy!! (*) (*)
(2012.06.20)

info

1  
  0
Kamil na pewno przeczyta.
Jezdzijcie_szybciej (2012.06.20)

info

0  
  0
.. byc moze to brawura. .moze wada techniczna pojazdu. .. ale pamietajmy ze te wpisy przeczyta rodzina. .. czy to bedzie dla nich mile ?. .przeciez stracili ukochanego syna. .. prosze o troche delikatnosci w wypowiedziach. . Kondolencje dla rodzicow. .brata. .i Calej rodziny ktora bardzo mocno przezywa odejscie Kamila. .
kuzy (2012.06.20)

info

0  
  0
Proszę, napiszcie kiedy, o której jest pogrzeb??
(2012.06.20)

info

0  
  0
Co do pogrzebu to nic jeszcze nie jest ustalone
rod (2012.06.20)

info

0  
  0
do rodziny: jak coś będzie wiadomo, proszę o informację. z góry dziękuje
(2012.06.20)

info

0  
  0
msza jest jutro o godz 15 w kociele na Czestochowskiej, pogrzeb w sobote o 11 na Dębicy.
rod (2012.06.21)

info

0  
  0