A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciekawe jak długo. ..
Wie ktoś kiedy jest pogrzeb i na jakim cmentarzu???
Zginął świetny, młody facet, kierowca opla, jego śmierć jest ogromną tragedią dla wszystkich którzy go znali. Być może szybkość go właśnie w ten dzień zgubiła, ale nie nam już to oceniać i komentować, tym bardziej w sposób obrażający zmarłego! Kamil spoczywaj w pokoju. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!
Jaki los jest niesprawiedliwy, dlaczego akurat musiała zabrać Ciebie????? Kamil, na zawsze pozostaniesz w mej pamięci, nigdy nie zapomnę Twego uśmiechu!!! Spoczywaj w pokoju, wierzę, że kiedyś tam na górze się spotkamy!! (*) (*)
Kamil na pewno przeczyta.
.. byc moze to brawura. .moze wada techniczna pojazdu. .. ale pamietajmy ze te wpisy przeczyta rodzina. .. czy to bedzie dla nich mile ?. .przeciez stracili ukochanego syna. .. prosze o troche delikatnosci w wypowiedziach. .
Kondolencje dla rodzicow. .brata. .i Calej rodziny ktora bardzo mocno przezywa odejscie Kamila. .
Proszę, napiszcie kiedy, o której jest pogrzeb??
Co do pogrzebu to nic jeszcze nie jest ustalone
do rodziny: jak coś będzie wiadomo, proszę o informację. z góry dziękuje
msza jest jutro o godz 15 w kociele na Czestochowskiej, pogrzeb w sobote o 11 na Dębicy.