UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy, którzy sie tu wypowiadają jacy święci. Ciekaw jestem czy wy jeździcie przepisowo i zgodnie z prędkością. Łatwo wam przychodzi osądzanie innych, najpierw spójrzcie na siebie ! I darujcie sobie te żałosne komentarze bo aż się niedobrze robi jak to się czyta.

madry