UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy, którzy sie tu wypowiadają jacy święci. Ciekaw jestem czy wy jeździcie przepisowo i zgodnie z prędkością. Łatwo wam przychodzi osądzanie innych, najpierw spójrzcie na siebie ! I darujcie sobie te żałosne komentarze bo aż się niedobrze robi jak to się czyta.
madry