UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może jakby szybciej jechał to by przeleciał nad tą ciężarówką i nic by się nie stało.
Jezdzijcie_szybciej
Może jakby szybciej jechał to by przeleciał nad tą ciężarówką i nic by się nie stało.
Jezdzijcie_szybciej