UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem was ludzie, nikt nie jeździ w 100% przepisowo, nikt też nie zastanawia się jakie konsekwencje może ponieść jak złamie przepisy, po prostu coś czasem podkusi. .. .Zginął młody chłopak, pasażer. .. .a tu takie komentarze, nawet jeśli kierowca przeżyje będzie żył do końca życia z myślą że zabił człowieka. .. .czy jest gorsza kara. .. a Ty Kamilu spoczywaj w pokoju.