UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio u nas w rejonie jest dużo wypadków, strach jechać, sama osobiście jechałam na szosie Pasłęk-Morąg, facet wyprzedzał na wariata na zakrętach, szok!!! LUDZIE opamiętajcię się, jeśli Wam nie miłe życie dajcie innym szanse, SZCZERE KONDOLENCJE DLA RODZINY; (

ONA Z E-GA

Anuluj