UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio u nas w rejonie jest dużo wypadków, strach jechać, sama osobiście jechałam na szosie Pasłęk-Morąg, facet wyprzedzał na wariata na zakrętach, szok!!! LUDZIE opamiętajcię się, jeśli Wam nie miłe życie dajcie innym szanse, SZCZERE KONDOLENCJE DLA RODZINY; (
ONA Z E-GA