UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy, którzy sie tu wypowiadają jacy święci. Ciekaw jestem czy wy jeździcie przepisowo i zgodnie z prędkością. Łatwo wam przychodzi osądzanie innych, najpierw spójrzcie na siebie ! I darujcie sobie te żałosne komentarze bo aż się niedobrze robi jak to się czyta.

madry

Anuluj