UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy, którzy sie tu wypowiadają jacy święci. Ciekaw jestem czy wy jeździcie przepisowo i zgodnie z prędkością. Łatwo wam przychodzi osądzanie innych, najpierw spójrzcie na siebie ! I darujcie sobie te żałosne komentarze bo aż się niedobrze robi jak to się czyta.
madry