A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a wie ktoś z jakiej prasy było takich dwóch chłopaków (jeden blondyn z ciut dłuższymi włosami, a drugi z brunet)? z przodu w strefie kibica przeprowadzali wywiady
ja wiem pipshow hmm
Euro to niewątpliwie sukces panujących (?) ;), niewątpliwie też wytresowani w masowym zachowywaniu sie jak stado owiec zostaniemy wkrótce zaczipowani, żeby mniej problemów było ;) http://wolnemedia.net/edukacja/szkoly-planuja-wszczepiac-dzieciom-czipy-rfid Ciekawe, co będzie po Euro? -a możliwe, że jeszcze w trakcie...
do Artur Ziemiański w dupie byłeś gówno widziałeś
do Polski Patriota wszyscy mają wysrane w te święta to było, minęło co roku są rocznice i wywieszacie flagi a nie wiadomo kiedy euro będzie ponownie w Polsce. .. .
Brawo panie Artur, nie jest Pan osamotnony. Kupa pajaców wyamlwana jak w cyrku drze japy nie mając pojęcia jaki jest ten świat, kraj i jak się skończy ta Unia. Za moment jeszcze sprowoukują bijatykę z z Rosyjskimi kibicami w Wawce i bedą wojska ruskie zaraz na granicy. Skoro można rozwalić WTC by wywołać wojnęe z Irakiem jaki problem sprowokować bezdeną głupotę by wywołać wojnę o kibiców. Ja w niej udziału nie wezmę za idiotów. Wszystko jest dziś możliwe.
brawo Tytoń tancerze gora
a wczoraj i dziś w strefie pusto jak makiem zasiał. .. kilka może kilkanaście osób. .. .taka nasza strefa. Trzeba było zorganizować strefę wyłącznie w dni kiedy nasi grają.
narzekacze maja tez swoje dni do ogladania, bo byl taki scisk ze wiecej jak 5000 nie zmiescilo sie
Czemu wszyscy ciągle narzekają. Co kolwiek by się w Elblągu nie działo, jaka kolwiek inicjatywa to wszyscy tylko marudzą!!! Nie podoba się to zawsze możecie się wyprowadzić ale zapewne i tam znajdziecie powód do narzekania!! MARUDY!!!