UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Euro to niewątpliwie sukces panujących (?) ;), niewątpliwie też wytresowani w masowym zachowywaniu sie jak stado owiec zostaniemy wkrótce zaczipowani, żeby mniej problemów było ;) http://wolnemedia.net/edukacja/szkoly-planuja-wszczepiac-dzieciom-czipy-rfid Ciekawe, co będzie po Euro? -a możliwe, że jeszcze w trakcie...