UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a wczoraj i dziś w strefie pusto jak makiem zasiał. .. kilka może kilkanaście osób. .. .taka nasza strefa. Trzeba było zorganizować strefę wyłącznie w dni kiedy nasi grają.

pusto - echooo

Anuluj