UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a wczoraj i dziś w strefie pusto jak makiem zasiał. .. kilka może kilkanaście osób. .. .taka nasza strefa. Trzeba było zorganizować strefę wyłącznie w dni kiedy nasi grają.
pusto - echooo
a wczoraj i dziś w strefie pusto jak makiem zasiał. .. kilka może kilkanaście osób. .. .taka nasza strefa. Trzeba było zorganizować strefę wyłącznie w dni kiedy nasi grają.
pusto - echooo