UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu wszyscy ciągle narzekają. Co kolwiek by się w Elblągu nie działo, jaka kolwiek inicjatywa to wszyscy tylko marudzą!!! Nie podoba się to zawsze możecie się wyprowadzić ale zapewne i tam znajdziecie powód do narzekania!! MARUDY!!!


Anuluj