UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do Artur Ziemiański w dupie byłeś gówno widziałeś do Polski Patriota wszyscy mają wysrane w te święta to było, minęło co roku są rocznice i wywieszacie flagi a nie wiadomo kiedy euro będzie ponownie w Polsce. .. .


Anuluj