UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Artur Ziemiański w dupie byłeś gówno widziałeś do Polski Patriota wszyscy mają wysrane w te święta to było, minęło co roku są rocznice i wywieszacie flagi a nie wiadomo kiedy euro będzie ponownie w Polsce. .. .