UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo panie Artur, nie jest Pan osamotnony. Kupa pajaców wyamlwana jak w cyrku drze japy nie mając pojęcia jaki jest ten świat, kraj i jak się skończy ta Unia. Za moment jeszcze sprowoukują bijatykę z z Rosyjskimi kibicami w Wawce i bedą wojska ruskie zaraz na granicy. Skoro można rozwalić WTC by wywołać wojnęe z Irakiem jaki problem sprowokować bezdeną głupotę by wywołać wojnę o kibiców. Ja w niej udziału nie wezmę za idiotów. Wszystko jest dziś możliwe.