UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jutro jest rajd do jeleniej doliny i ognisko tez jest jutro w bazatarni z kiełbaskąm start tego rajdu jest jutro 0 godzinie 10 00 z parkingu z ogólnej przy petli tranwajowej i autobusowej
gfds
jutro jest rajd do jeleniej doliny i ognisko tez jest jutro w bazatarni z kiełbaskąm start tego rajdu jest jutro 0 godzinie 10 00 z parkingu z ogólnej przy petli tranwajowej i autobusowej
gfds