UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jutro jest rajd do jeleniej doliny i ognisko tez jest jutro w bazatarni z kiełbaskąm start tego rajdu jest jutro 0 godzinie 10 00 z parkingu z ogólnej przy petli tranwajowej i autobusowej

gfds

Anuluj