UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do "jataklubie" : a nie masz wrażenia, że uczestniczyłeś w "pokazówce" naszego miłościwie panującego? Można przecież było ogłosić tę imprezę bez osobistego udziału Grzegorza N. - (swoją drogą ciekawe ilu wtedy zgłosiłoby się uczestników) co nie oznacza, że nie mógłby się zjawić na starcie i przejechać z Wami. No tak, ale wtedy nie byłoby lansu. ..
us