UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
glowa boli jak znow czytam niektore komentarze !!! Bylem tam, uczestniczylem i moge powiedziec ze -fajnie spedzony czas!!!! Kazdy robi to co lubi i poswieca czas jak chce -my tak ! a Wy jak zawsze jedziecie po nas(lub po kims ) troszke usmiechu zycze i wiecej zyczliwosci dla tego co sie dzieje wsrod innych !!!! Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, oby coraz wiecej nas bylo !!!
jataklubie