UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do "jataklubie" : a nie masz wrażenia, że uczestniczyłeś w "pokazówce" naszego miłościwie panującego? Można przecież było ogłosić tę imprezę bez osobistego udziału Grzegorza N. - (swoją drogą ciekawe ilu wtedy zgłosiłoby się uczestników) co nie oznacza, że nie mógłby się zjawić na starcie i przejechać z Wami. No tak, ale wtedy nie byłoby lansu. ..
us