UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
glowa boli jak znow czytam niektore komentarze !!! Bylem tam, uczestniczylem i moge powiedziec ze -fajnie spedzony czas!!!! Kazdy robi to co lubi i poswieca czas jak chce -my tak ! a Wy jak zawsze jedziecie po nas(lub po kims ) troszke usmiechu zycze i wiecej zyczliwosci dla tego co sie dzieje wsrod innych !!!! Pozdrawiam wszystkich uczestnikow, oby coraz wiecej nas bylo !!!
jataklubie