33
10.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Szanowne koło wzajemnej adoracji "Światowid" a o ludziach, którzy wiele zrobili dla kultury, ale wyjechali albo po prostu umarli, to już się nie pamięta???? dobrze było jak byli. .. a jak ich nie ma to lepiej niech się o nich nie wspomina. .. żenada!!
dwok (2012.03.11)

info

0  
  0
obchody 50 lecia to jakaś kpina światowid tworzą jego sekcje i ludzie współpracujący. Nie było żadnej oficjalnej prezentacji sekcji (z pompą na scenie)Sekcje pozamykane w swoich klitkach prezentowały się same sobie. Tak jak większość stwierdzam że to prywata i imprezka dla wybranych ty szary człowieczku siedź w domu i oglądaj :Na wspólnej"
Joker (2012.03.11)

info

0  
  0
Przykładem jest "studio nagran" ktore miało być udostepniane dla muzyków a są oni gonieni bo "za głośno grają" haha i nie wolno tam grać albo tylko dla "bezpiecznej muzyki" A od czego jest studio? Pomieszczenia nie sa przystosowane do tego i kto robi studio nad sekretariatem, biurami gdzie pracownicy narzekają na hałas? już bezpieczniej na dole ale tam przeciez szczury i woda; D Ludzie piszacy mają rację: kasę dostaja od sponsorów i z dotacji, zadna komisja bezstronna nie sprawdza pozniej efektu prac. Który fachowiec wyraził pozytywną opinię o tym studiu? One w ogóle nie funkcjonuje !!!Zewnętrznie ładne ale wewnątrz, "stare drewno i korniki"; -) Unijne dotacje to sposób na zycie. Nie trzeba się tłumaczyć bo kto to sprawdzi? Po gościach nai mprezie widać kto komu smaruje i kto z kim trzyma aby cyrk się kręcił. Kot przy władzy ten zyje; ) O taakk! A gdzie widz? pracownik? pasjonaci oraz kreatorzy, animatorzy??? ???
(2012.03.11)

info

0  
  0
Najlepsze na zdjęciach sa te ich rączki, dłonie składane wysok w wystudiowanych geście szczodrości, uczciwości i sprawiedliwości :D Politycy to umieją smarować, to ich praca aby zmylić szarego człowieka i kasę dostać. beka na maksa Kto kuma to wie i nie daje się wciągać w gry polityków!
(2012.03.11)

info

0  
  0
Czyżby poprzednik, obecnie urzędującego prezydenta miasta, mniej zaslużył się dla rozwoju Światowida ? Nie widać poprzednika wśród odznaczonych, a dłużej niż obecny sprawował urząd. Jestem też przekonany, że bardziej pomogł dyrekcji i pracownikom Światowida.
(2012.03.11)

info

0  
  0
Może wreszcie ktoś powinien wreszcie rozliczyć obecna Dyrekcję z efektów pracy. Może jakieś małe podsumowanie poziomu kulturalnych poczynań głównego wizjonera?????
(2012.03.11)

info

0  
  0
sami sieibie nie rozliczą przeciez jedne daje kase a drgui milczy i robi swoje; ) zawsze tak było
(2012.03.11)

info

0  
  0
Jedna wielka klika.
(2012.03.11)

info

0  
  0
Najważniejsze, żeby były coraz to większe wpłaty na różne sekcje
(2012.03.11)

info

0  
  0
Czyzyk juz lansuje sie na prezydenmta, a Grzes ucieka do PArlemaentu Europejskiego?
(2012.03.11)

info

0  
  0