UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowne koło wzajemnej adoracji "Światowid" a o ludziach, którzy wiele zrobili dla kultury, ale wyjechali albo po prostu umarli, to już się nie pamięta???? dobrze było jak byli. .. a jak ich nie ma to lepiej niech się o nich nie wspomina. .. żenada!!

dwok

Anuluj