UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykładem jest "studio nagran" ktore miało być udostepniane dla muzyków a są oni gonieni bo "za głośno grają" haha i nie wolno tam grać albo tylko dla "bezpiecznej muzyki" A od czego jest studio? Pomieszczenia nie sa przystosowane do tego i kto robi studio nad sekretariatem, biurami gdzie pracownicy narzekają na hałas? już bezpieczniej na dole ale tam przeciez szczury i woda; D Ludzie piszacy mają rację: kasę dostaja od sponsorów i z dotacji, zadna komisja bezstronna nie sprawdza pozniej efektu prac. Który fachowiec wyraził pozytywną opinię o tym studiu? One w ogóle nie funkcjonuje !!!Zewnętrznie ładne ale wewnątrz, "stare drewno i korniki"; -) Unijne dotacje to sposób na zycie. Nie trzeba się tłumaczyć bo kto to sprawdzi? Po gościach nai mprezie widać kto komu smaruje i kto z kim trzyma aby cyrk się kręcił. Kot przy władzy ten zyje; ) O taakk! A gdzie widz? pracownik? pasjonaci oraz kreatorzy, animatorzy??? ???